• BIST 1.084
 • Altın 460,837
 • Dolar 7,3653
 • Euro 8,7151
 • İstanbul 27 °C
 • Ankara 19 °C

Funda Yılmaz’dan örnek davranış

Funda Yılmaz’dan örnek davranış
Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümü mezunuyum. Halihazırda özel bir gümrük müşavirliği şirketinde çalışıyorum.

 İş yaşamıma başladığımda hem kişisel tecrübelerim hem de çevreme yönelik gözlemlerim ego tatmini peşinde koşmanın insanları hem fiziksel olarak ama özellikle de ruhen ne kadar yorduğuna tanık olmamı sağladı. Her alanda var olma ve her alanda başarı arama peşinde koşmanın hayatlarımıza ne kadar gereksiz yükler bindirdiğini görmek beni içsel bir yolculuğa sürükledi. Çıkış noktalarımdan bir diğeri de fedakarlık kavramını, alma-verme dengesini gözetmeden kucaklayan bu coğrafyada insanların hayatlarında karşı karşıya kaldıkları açmazlardı. İnsanı ve onun kimliğinin temelini oluşturan ruhunu keşfe çıktığım birçok spiritüel nitelikli yolculuklarım oldu. Yol gösterenlerin ışığında başlayan bu arayışımda keşfettiklerimle yolunu bulmaya çalışan başka yaşamlara bir fener olma çabasına girdim.  Yaşamsal amacımı bulmuştum. Fırtınalı denizlerde savrulan ruhlara dinginlik ve mutluluk vesilesi olabilmenin huzurunu yaşamıma kattım. Herkesin mutlu ve umutlu olduğu bir Dünya düşü ile elimden geldiği kadarıyla bu alanda rehberlik yapmaya gayret ediyorum. Bu yolda kendimde ve danışanlarımda en etkili olduğunu gözlemlediğim iki yöntemi kullanıyorum. John Of God kristal şifa yatağı ve Kozmik Enerji Tekniği


JOHN OF GOD KRİSTAL ŞİFA YATAĞI


“Kristal Yatak” vücudumuzda bulunan yedi ana enerji merkezi (Çakra) üzerine gelecek şekilde ayarlanan, çakra renklerini yansıtan, özel kesim şeffaf kuvars kristalleri kullanılan bir düzenektir.

“Kristal Yatak Terapisi”, uzanarak, meditatif bir müzik eşliğinde, kristallerden belli bir ritimle, çakraların kendi renklerinde ışık yansıtarak enerjilendirmeyi gerçekleştirir. Bu seans sırasında kişi kendi içine dönük, dingin kalır ve titreşimi kuvars kristalin titreşimiyle dengelenerek doğal haline gelir. Ruhsal, zihinsel, bedensel, duygusal iyileşmeye yardımcı olur. Aynı zamanda anti aging özelliği ile yaşlanma karşıtı olarak da kullanılır.
Seansın sonunda, farklı seviyeler, fiziksel, psikolojik, eterik, astral hizaya gelir. Mental ve duygusal seviyede, bu kuvarslar uygunsuz davranış kalıplarını ve eski düşünce şekillerini uzaklaştırır. Boşluk/anlamsızlık taşıyan alanları özgüven ve özdeğer hisleriyle değiştirir. Fiziksel hastalıklar, küçük ya da büyük olmalarının bir önemi olmaksızın Kristal Işık etkisiyle kendini onarma, yenileme potansiyelini ortaya çıkarır.


KOZMİK ENERJİ TEKNİĞİ


“Kozmik Enerji” kanal olarak adlandırılan kozmik bilgileri kullanarak kişinin fiziksel, duygusal ve spiritüel gelişiminin şifalanmasına dayanan çok etkili bir yöntem. Çakralar, bilgi merkezleridir ve bu merkezler Evren’in bilgi bileşeni ile sürekli bir etkileşim içindedir ve aynı zamanda çakralar kozmik enerji kanalları dediğimiz kanallarla da temasa geçebilir. Kozmik enerji kanalları uygulayıcı ve danışan arasındaki mesafeden bağımsız olarak insan bedeni üzerinde iyileştirici etkilere sahiplerdir. Seans sırasında kanallar ile insanlar arasındaki etkileşim kanallara uyumlanmış olan uygulayıcılar rehberliğinde çalışır.
Kozmik Enerji, holistik (bütünsel) yaklaşımla korunma, temizlenme ve şifalanma sağlayan çok etkili bir tamamlayıcı tıp yöntemidir. Tibetli rahipler tarafından şifa vermek amacıyla kullanılan bu yöntem, daha sonra Rusya’da bir tıp doktoru tarafından sistematik ve bilimsel hale getirilmiştir.
Kozmik Enerji Terapisi’ni diğer tekniklerden ayıran en önemli özelliklerinden biri şu an kullanılan halinin bilimsel temellere dayanması ve süreç içinde gözlenebilir sonuçlar alınmasıdır. Şu anda Dünya Sağlık Örgütü üyesi olan “International Classic  Cosmoenergy Federation” (ICCF) adında bir federasyonu bulunan Kozmik Enerji, tüm dünyada hızla yayılmakta ve tamamlayıcı tıp tekniği olarak dünyanın birçok yerinde kullanılmaktadır.Kozmik Enerji terapisi, grip gibi viral hastalıklardan, depresyon ve kaygı bozukluğu gibi psikolojik rahatsızlıklara, çözümü olmadığı söylenen migren gibi kronik hastalıklardan, kanser vb. tehlikeli hastalıklara kadar birçok hastalığın tedavisinde kullanılır. Ayrıca stres, kilo dengeleme, öfke sorunu vb. sıkça rastlanan problemlerde de kullanılmaktadır.


Kozmik Enerji;


*Bireylere verdiği şifanın yanı sıra insanın enerji bedeninde bulunan negatif etkileri de temizler, pozitif enerji yükler.


*Kişinin hayatında olumsuzluk yaratan büyü, nazar gibi düşük titreşimleri ortadan kaldırır. *Kişinin aurasını, karmasını, geçmişini, bedenini, çakralarını, dişil ve eril enerji kanallarını tamamen temizler, dengeler ve şifalandırır.


* Bloke olmuş enerji yollarını açar, bolluk, bereket, sağlık, huzur ve sevgi getirir
*Bireyleri korur, onların manyetik alanlarını güçlendirir, enerji akışlarını sağlar.
Kozmik Enerji Terapisi yaşamda var olan tüm sıkıntı veren durumlar için kullanılabildiği gibi, bilinen bir sıkıntı olmasa da kişinin kendini daha iyi, mutlu ve huzurlu hissetmesi için kullanılan çok güçlü bir tekniktir.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Türkiye'nin En genc genel yayin yönetmeni05 Eylül 2016 Pazartesi 10:30
 • Usta yazar Vedat Türkali'yi kaybettik29 Ağustos 2016 Pazartesi 12:39
 • Ünlü gitarist Asım Can Gündüz hayatını kaybetti26 Haziran 2016 Pazar 21:57
 • Ünlü yönetmen Ülkü Erakalın vefat etti08 Nisan 2016 Cuma 19:15
 • Aşk iddiaları bitmiyor!01 Şubat 2016 Pazartesi 17:14
 • Gonca Vuslateri'nden 'çirkin' paylaşım01 Şubat 2016 Pazartesi 17:11
 • Ferdi Tayfur, başrol için o ismi istiyor01 Şubat 2016 Pazartesi 17:08
 • 'Çocuk için geç kaldım ama...'01 Şubat 2016 Pazartesi 17:07
 • Arka Sokaklar'a yeni komiser01 Şubat 2016 Pazartesi 17:03
 • Bekir Aksoy 'Oğlum da aynı ben'22 Ocak 2016 Cuma 17:33
 • EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
  Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Magazin Saati | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Haber Yazılımı: CM Bilişim