• BIST 1.479
  • Altın 416,421
  • Dolar 7,2475
  • Euro 8,8650
  • İstanbul 11 °C
  • Ankara 9 °C

Meryem Bebek Katili mi Olacak Kaderimin Yazıldığı Gün 27.Bölümde

Meryem Bebek Katili mi Olacak Kaderimin Yazıldığı Gün 27.Bölümde
HABERTADINDA.COM-Elif'in Bebeğinin Katili Meryem Kaderimin Yazıldığı Gün 27.Bölümde.


HABERTADINDA.COM-Elif'in Bebeğinin Katili Meryem Kaderimin Yazıldığı Gün 27.Bölümde. Meryem'in evlat acısı ve tüm olanlardan Elif'i mesul tutması onun gözünü kör eder ve intikam peşine düşer. Elif'i mesul tutan Meryem kendi yiğeninin ölmesini göze alır ve Elif'İn ilaçlarını saklar. Bu kirli oyun sonrasında ekran başındakiler Elif'in çığlıklarıyla şok olurken Elif bebeğini kaybedecek mi bunu Kaderimin Yazıldığı Gün 27.Bölümde göreceğiz. Kaderimin Yazıldığı Gün 27.Bölüm Fragmanı ve Özeti. Kerem'in cenazesi ve ardından yaşananlar ekran başındakileri de üzüntüye boğdu. Meryem'in evlat acısı ve tüm olanlardan Elif'i mesul tutması Kahraman'ı da zor durumda bıraktı. Defne Elif'in haneye gelin gelişini hazmedemezken Ziya Bey Elif'e sahip çıkar. Yakup Kahraman'ın zarar görmesi için her planı uygularken, Kahraman işlerden uzak kalıp Kerem'i vuran kim öğrenmeye çalışır. Elif'in erken doğum riski ve ilaçları Meryem'in saklaması Elif'i korkulu sona doğru sürüklemekte. Kahraman işin peşine düşer ve katili bulur. Asıl hedefinin kendisi meydana geldiğini kiralık katilden öğrenen Kahraman Kerem'in yasını meblağken bu haber sonrasında ne yapacak bunu 28 nisan akşamı yayınlanacak meydana gelen Kaderimin Yazıldığı Gün 27.Bölümde göreceğiz.

Kahraman Kerem'in katilini bulmuş ve gerçekleri öğrenmişken ilaçlarını almayan Elif erken doğumla ailenin tek varisi meydana gelen Ziya Bey'in torununu kaybedecek mi? Meryem mi Elif'in bebeğinin katili olacak?

Kerem Ölüyor. Düğünde Kahraman vurulacakken silahın önüne atlayan Kerem ekran başındakileri üzüntüye boğdu. Sağlık Kurumu kapısında Kerem'in kurtulacağı düşüncesi Kahraman'a umut olurken doktorlar acı haberi veriyor. Kurtarılamayan Kerem diziye veda ediyor. Herkes Elif'i bu ölümden mesul meblağken Kahraman ne yapacak? Kaderimin Yazıldığı Gün 26.Bölümde Kanlı Düğün Gecesi. Düğünü Kana Bulama Planı. Kahraman ve Elif nihayetinde kavuştular derken Kerem'in hain planı düğünü kana bulayacağa benziyor. Elif rolüyle herkesin beğenisini kazanan Hatice Şendil Kaderimin Yazıldığı Gün 26.Bölümde beyaz gelinliği kana bulanarak ekran karşısında olacak. Kaderimin Yazıldığı Gün 26.Bölümüyle 21 nisan akşamı ekranlarda olacak.

Kerem'in can vermesi herkeste şok tesiri yaptı. Kahraman işin peşine düşer ve katili bulur. Asıl hedefinin kendisi meydana geldiğini kiralık katilden öğrenen Kahraman Kerem'in yasını meblağken bu haber sonrasında ne yapacak? Her şeye rağmen Elif'le nikahlanan Kahraman 'ın yürek acısı ve Kerem'in annesinin Elif'e ettiği beddualar duygu dolu bir bölüm yaşatacak.

Kaderimin Yazıldığı 25.Bölümde Silahlar Patlıyor. Defne yaşadıklarını bir türlü hazmedemez. Günlerce Kahraman ve Elif'in izini süren Defne nihayetinde Kahraman'ın sekreterinden kaldıkları sahil evini öğrenir. Hayallerin içinde mutlu meydana gelen Kahraman ve Elif bu rüyadan silah sesiyle uyanacakken Defne'nin annesi olaya müdahale eder. İbrahim herşeyi dışarıdan seyrederken olaylara ne zaman dahil olacak? Kaderimin Yazıldığı 25.Bölüm fragmanı büyük merak uyandırırken Defne'nin annesi işleri toparlamaya çalışır. İbrahim mapustaki günlerini mumla ararken Kerem, Kıymet Hanım ve Defne Elif'e karşı ellerinden geleni yapacağa benziyor. Kaderimin Yazıldığı 25.Bölüm 14 nisan akşamı yayınlanacak.

Defne hamile meydana geldiğini söyler ve raporunu Kahraman'a verir. Elif Kahraman'ın boşanmayacağı gerçeğiyle yıkılacak mı?

Kerem bu hayal kırıklığının altında kalmayacağa benziyor. Defne emeline ulaşmışken Kerem'den ayrıldı diye sevinen Maksut hazırladığı planla yine herşeyi alt üst edeceğe benziyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün 25.Bölümde Kanlı İntikam Oyunu!

Defne'den boşanan Kahraman herkesin reaksiyonunu alır. Defne'nin hamile meydana geldiğini öğrenen Elif ise bu haberle yıkılır. Kahraman Elif'ten asla vazgeçmeyeceğini herkese ilan eder. Ve Kerem için intikam günüdür. Tuttuğu kiralık katille öz dayısının katili olmayı göze alır.

Mutlu Sona Ölüm Korkusu Kaderimin Yazıldığı Gün 24.Bölümde. Elif ve Kahraman arasındaki buzlar erirken silahlar konuşuyor. Kerem kendisine yapılanı hazmedemez. Defne ve Elif'in hapisten çıkan üvey abisi yeni planlar peşindedir. Kıymet Hanım intikam yemini ederken Kahraman ailesine Elif'le evleneceğini söyler. Herşey yolunda giderken iki sevgilinin arasına giren soğuk rüzgar ölüm Kaderimin Yazıldığı Gün 24.bölümde bu akşam olacak.

Kaderimin Yazıldığı Gün 24.Bölüm Tüyoları. Kerem herkesi çileden çıkartmayı başarır. Defne ve Kahraman arasındaki uçurum her geçen gün biraz daha büyüse de Elif Kahraman'a inanmamakta ısrar eder. Kerem'in evlenme önerisini kabul eden Elif kararından pişman olma yolunda. Ancak Kerem'in yoğun ısrarı sonucunda Elif'le sözlenen Kerem evlenme hayalleri peşinde. Yakup Kahraman'dan intikam alma fırsatını kaçırmaz. O da bebeğin Elif'in meydana geldiğini öğrenir. Kaderimin Yazıldığı Gün 24.bölüm fragmanı merakla bekleniyor.

31 aralık günü yayınlanan Kaderimin Yazıldığı Gün 24.Bölümüyle herkesi ekrana kilitledi.

Defne Kahraman'dan boşanmamak için her yolu denerken Kahraman kararında kararlıdır ve dağ evinde yaşamaya karar verir.

Ziya Bey Elif'İ ziyaret eder. Ve Kerem'le ilgili tüm gerçekleri emin olup olmadığını Elif'e sorar. Elif evlilik yolundan dönmeye fırsat kolluyor. Kahraman ona bebeğin annesinin kendisi meydana geldiğini söylese de bir türlü Kahraman'a evet diyemiyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün 24.Bölüm fragmanı yayınlanınca aşağıdaki linkte olacaktır.

Elif ve Kahraman arasındaki beklenen kavuşma her geçen gün zorlaşmakta.

Kaderimin Yazıldığı Gün 20.Bölüm Fragmanı ve Özeti. Yakup'un aldığı yüzüğü kendi için sanan Şükran gerçekleri öğrenir ve aldatıldığını anlar. Maksut'un planı tıkır tıkır işler ve Yörükhanları'n sonunu getirecek meydana gelen planı hazırlar. Kıymet Hanım Defne'nin Kahraman'dan boşanmaması ve Yakup'la ilgili sırrın açığa çıkmaması için yeni bir yol arar. Elif'i evlendirmek için Elif'in annesine gider. Sultan Hanım dedikodulara mahal vermemek için Elif'i evlendirmeye kararlıdır. Defne tüm gerçekleri Elif'in yüzüne haykırır ve bebeğin Elif'in meydana geldiğini söyler. Elif ve annesi duyduklarına inanamaz. Kahraman'la ikinizin bebeği diyen Defne ne amaçla bunu dedi göreceğiz. Kaderimin Yazıldığı Gün 20.Bölümüyle 10 mart akşamı ekranlarda olacak.

Kahraman'ın ilan-ı aşkına karşılık vermeyen Elif bunu Defne yüzünden mi yaptı? Bir boşanma Yörükhan ailesini kökünden sallayacak. Yakup'un ihaneti boşanmayla mı sonuçlanıyor?

Defne, Elif'i Kahraman'dan soğutmak için başka bir yol dener ve Kahraman'ın onu kandırdığına inandırır. Elif Kahraman'a meydana gelen tüm güvenini kaybetmişken Kerem'le mi evlenmeyi düşünecek?

Kaderimin Yazıldığı Gün 19.Bölüm

Şok Gelişme Kahraman Boşanıyor! Kaderimin Yazıldığı Gün 19.Bölüm Fragmanı. Kahraman Defne'den boşanmak istediğini söyledi ve evi terketti. Kıymet Hanım'la kozlarını paylaşan Defne Kahraman'ın boşanma önerisini beklemiyordu. Elif'e bir yemekte aşkını itiraf eden Kahraman artık hayatına Elif'le devam etmek istiyor. Bunları öğrenen Kerem ne yapacak yeni bölümde göreceğiz.

Kahraman Elif Ben Sana Aşık Oldum Dedi Ancak Kahraman Yine Sırrı Açıklayamadı! Kaderimin Yazıldığı Gün 19.Bölüm Fragmanı. Defne'den boşanmak istediğini söyleyen Kahraman Defne'nin öfkelenmesine neden oldu. Kahraman Elif'e elinde güllerle aşkını itiraf etti. Kıymet Hanım Defne'yi evden kovarken Yakup'un Kıymet'in oğlu olmadığını öğrenen Defne'nin annesi kozları paylaşır.Kıymet Hanım bu öğrendiği büyük ihanete karşı sessiz mi kalacak? Maksut Funda sayesinde biraz daha Yakup'u ele geçirir.

Kaderimin Yazıldığı Gün 27.Bölüm fragmanı aşağıdaki linkte olacaktır.

Kaderimin Yazıldığı Gün 27.Bölüm fragmanı

×

powered by

Web Resim

Sıralama ölçütü:Relevance

Relevance

Date

WebResim

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Magazin Saati | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim