• BIST 1.547
  • Altın 441,973
  • Dolar 7,3839
  • Euro 8,9723
  • İstanbul 13 °C
  • Ankara 5 °C

Özcan Deniz reklam filminden rekor ücret alacak

Özcan Deniz reklam filminden rekor ücret alacak
Özcan Deniz'in yeni anlaştığı reklam filminden rekor ücret alacağı öğrenildi Dizi sektörünün en fazla ücret meydan oyuncusu meydana gelen Özcan Deniz, reklam dünyasında da doruğa koşuyor.Özcan Deniz'in yeni anlaştığı reklam filminden rekor ücret alacağı öğrenildi
Dizi sektörünün en fazla ücret meydan oyuncusu meydana gelen Özcan Deniz, reklam dünyasında da doruğa koşuyor. Taninmiş sanatçı, rol aldığı yeni reklam filminden bir senelik anlaşma karşılığında 2 milyon lira aldı.
En çok kazananlar arasında
Öz­can De­niz, 'Ka­de­ri­min Ya­zıl­dı­ğı Gü­n' ad­lı di­zi­den al­dı­ğı bö­lüm ba­şı 96 bin li­ra­lık üc­re­tiy­le, sek­tö­rün en faz­la ka­za­nan er­kek oyun­cu­su un­va­nı­nı ta­şı­yor.Di­zi, rek­lam ve kon­ser ge­lir­le­riy­le en çok ka­za­nan sa­nat­çı­lar ara­sın­da yer meydan De­niz, nihai ola­rak bir içe­cek mar­ka­sı­nın rek­lam kam­pan­ya­sı için an­laş­ma im­za­la­dı. Ün­lü şar­kı­cı Sı­la ile bir­lik­te ka­me­ra kar­şı­sı­na ge­çen Deniz, al­dı­ğı 2 mil­yon li­ray­la rek­lam dün­ya­sın­da da en yük­sek üc­re­ti meydan ün­lü­ler lis­te­si­ne gir­di.
Beren 2 milyon dolar istiyor
Cem Yıl­maz 2,5 mil­yon do­lar üc­re­tiy­le adı­nı rek­lam­lar­dan en çok ka­za­nan oyun­cu­la­rın ba­şı­na yaz­dı­rır­ken, ün­lü oyun­cu Be­ren Sa­at ise 2 mil­yon do­lar ola­rak be­lir­le­di­ği ye­ni rek­lam ta­ri­fe­siy­le ikin­ci sı­ra­da yer alı­yor.Saa­t'i, 1 mil­yon eu­ro­'luk üc­re­tiy­le Mer­yem Uzer­li ta­kip eder­ken, Kı­vanç Tat­lı­tuğ da 2 mil­yon li­ray­la lis­te­nin üst sı­ra­la­rın­da bu­lu­nu­yor.
2016'ya kadar konser vermeyecek
Yönetmenliğini yaptığı 'Sevimli Tehlikeli' filmini 911 bin 833 kişi takip ederek 9 milyon 186 bin 465 TL hasılat elde eden Özcan Deniz, beyazperde de başarılı işlere imzalıyor. Bu yıl sinemaya ağırlık vereceğini söyleyen sanatçı, 2016 seneye kadar konser önerilerini geri çeviriyor.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Magazin Saati | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim