• BIST 1.284
  • Altın 446,960
  • Dolar 7,8066
  • Euro 9,3509
  • İstanbul 8 °C
  • Ankara 1 °C

Özcan Deniz'e yeni reklam filmi için rekor ücret

Özcan Deniz'e yeni reklam filmi için rekor ücret
Dizi sektörünün en fazla ücret meydan oyuncusu meydana gelen Özcan Deniz, reklam dünyasında da doruğa koşuyor.

Dizi sektörünün en fazla ücret meydan oyuncusu meydana gelen Özcan Deniz, reklam dünyasında da doruğa koşuyor. Taninmiş sanatçı, rol aldığı yeni reklam filminden bir senelik anlaşma karşılığında 2 milyon lira aldı.Öz­can De­niz, 'Ka­de­ri­min Ya­zıl­dı­ğı Gü­n' ad­lı di­zi­den al­dı­ğı bö­lüm ba­şı 96 bin li­ra­lık üc­re­tiy­le, sek­tö­rün en faz­la ka­za­nan er­kek oyun­cu­su un­va­nı­nı ta­şı­yor. Di­zi, rek­lam ve kon­ser ge­lir­le­riy­le en çok ka­za­nan sa­nat­çı­lar ara­sın­da yer meydan De­niz, nihai ola­rak bir içe­cek mar­ka­sı­nın rek­lam kam­pan­ya­sı için an­laş­ma im­za­la­dı. Ün­lü şar­kı­cı Sı­la ile bir­lik­te ka­me­ra kar­şı­sı­na ge­çen Deniz, al­dı­ğı 2 mil­yon li­ray­la rek­lam dün­ya­sın­da da en yük­sek üc­re­ti meydan ün­lü­ler lis­te­si­ne gir­di.

BE­REN 2 MİL­YON DO­LAR İS­Tİ­YOR

Cem Yıl­maz 2,5 mil­yon do­lar üc­re­tiy­le adı­nı rek­lam­lar­dan en çok ka­za­nan oyun­cu­la­rın ba­şı­na yaz­dı­rır­ken, ün­lü oyun­cu Be­ren Sa­at ise 2 mil­yon do­lar ola­rak be­lir­le­di­ği ye­ni rek­lam ta­ri­fe­siy­le ikin­ci sı­ra­da yer alı­yor.

Saa­t'i, 1 mil­yon eu­ro­'luk üc­re­tiy­le Mer­yem Uzer­li ta­kip eder­ken, Kı­vanç Tat­lı­tuğ da 2 mil­yon li­ray­la lis­te­nin üst sı­ra­la­rın­da bu­lu­nu­yor.

2016'YA KADAR KONSER VERMEYECEK

Yönetmenliğini yaptığı 'Sevimli Tehlikeli' filmini 911 bin 833 kişi takip ederek 9 milyon 186 bin 465 TL hasılat elde eden Özcan Deniz, beyazperde de başarılı işlere imzalıyor. Bu yıl sinemaya ağırlık vereceğini söyleyen sanatçı, 2016 seneye kadar konser önerilerini geri çeviriyor.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Magazin Saati | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim