• BIST 102.037
  • Altın 275,732
  • Dolar 5,7235
  • Euro 6,3072
  • İstanbul 21 °C
  • Ankara 20 °C

PKK’NIN AKILSIZCA OYUNLARINI İLMİ ÇALIŞMAYLA BOZALIM

Gülşah Güçyetmez

Kimi gazete yazarlarının gündeme getirdiği, bölücü örgüt elebaşısı Öcalan’ın muhatap alınması fikri son derece yanlış, mantık ve izan dışıdır, bu oyuna gelinmesi büyük bir gaflet olur. Ne sözde açlık greviyle ne de terör eylemleriyle Öcalan’ın müebbet hapisten kurtulması, muhatap kabul edilmesi mümkün değildir; PKK’nın elebaşısı Öcalan yüz binlerce vatandaşımızın şehit olmasına sebep olmuştur. Dolayısıyla müebbet hapis cezasını ölene kadar yaşayacaktır. Hiçbir terör eylemi bize bu ülkeden bir karış toprak verdiremez Allah’ın izniyle.

PKK’lılar Marksist-Leninist devrim yapabilmek için şimdiye kadar halkı bir çok yöntemle kandırma politikası yürüttüler. Dindar, vicdanlı Kürt kardeşlerimizi kendi taraflarına çekebilmek için Kürtleri koruduklarını iddia ettiler. Oysa PKK terör örgütü için değil Kürt kardeşlerimiz kendi ailelerinin bile bir değeri yoktur. Çünkü PKK komünist – Darwinist bir terör örgütüdür. Darwinistler canlılığın tesadüfen oluştuğuna inanırlar ve canlıların "yaşam mücadelesi" sonucunda, yani "diyalektik bir çatışma"yla ortaya çıktıklarını iddia ederler.

Darwinizm’den güç alan Marksizm’in fikir babası Karl Marx da insanlık tarihinin bir çatışmadan ibaret olduğunu, bu çatışmanın işçiler ve kapitalistler arasında geçtiğini ve işçilerin ayaklanıp komünist bir devrim yapacaklarını iddia ediyordu.  PKK’lılar da insanı bir hayvan türü olarak görür ve tarihin diyalektiğini gerçekleştirmek için acımasızca insan öldürebilirler. Bu mantıkta olduklarını Öcalan’ın şu sözlerinden de anlayabilirsiniz;

 

HAYVANIN EN İLERİ SOSYALLEŞMİŞ BİÇİMİ İNSANDIR. En vahşi hayvandır insan, en acımasız hayvandır. (Kürt Hümanizmi ve Yeni İnsan, s.106)

Acıma, merhamet, sevgi gibi duygular komünizmle bağdaşmaz. Aksine Che’nin de savunduğu gibi komünistler ölüm makinesi gibi devrim gerçekleştirilene kadar zalimce savaşırlar. 20. Yüzyılı kana bulayan Lenin, Stalin, Mao, Pol Pod, Ho Chi Minh gibi komünist diktatörler bunun somut delilleridir. Öcalan da bu kanlı diktatörlerin yolunu izlemektedir;

"PKK, Marksizm-Leninizm geleneğine uygun bir gelişme yaşamıştır. Bundan sonrası açık ki etle tırnak gibi birbirinden ayrılmayan bu miras üzerine şekillenecektir." (Kürdistan’da Halk Kahramanlığı, s.78)

Komünizmde silahlı çatışma dışında barışçıl demokratik bir yöntem yoktur. Nitekim kanlı diktatörler milyonlarca insanı katletmiş ve sürgün etmişlerdir. Bu çatışmayı da devrimi gerçekleştirene kadar bitirmezler. O yüzden PKK belasını fikren yok etmenin yolu Atatürk’ün de önemle söylediği gibi komünizmin fikir sistemini yok etmektir. Yani karşı Darwinist propagandadır.

 

PKK örgüte terörist alırken önce Darwinist eğitim verir. Cahil insanlara doğanın diyalektiği ve tarihin diyalektiği yalanını anlatır, onları devrimle rahat yaşayacakları oyunuyla kandırır. O yüzden PKK’nın beynini ilimle ele geçirmek çok önemlidir çünkü PKK’lıların Darwinizm’e inanmamaları, canlıları Allah’ın yarattığı gerçeğini farketmeleri terör örgütünün bitmesine vesile olacaktır.

Canlıları Allah yaratmıştır. Milyonlarca yıllık, 400 milyonu aşkın fosil canlıların hiç değişmediklerini, evrim geçirmediğini ispat etmektedir. Bizim en önemli silahımız bilimdir. Dolayısıyla hep birlikte Darwinizm’in yanlış ideolojisini anlatalım ve terörü bitirelim.

Elbette isteriz ki silahlı mücadele tamamen bitsin. Allah ülkemizi en yakın zamanda huzura, refaha ve mutluluğa kavuştursun. Tüm dünya birlik olalım. Her düşünceden insanın sevgiyle yaşadığı demokratik bir dünya oluşturalım. Bu birlik Allah’ın vaadi. Allah vaadini elbette gerçekleştirecektir.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Magazin Saati | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim